PROSINEČKI BEZ GREŠKE: / Azerbajdžan pobjedom protiv Norveške zasjeo na vrh svoje skupine

8.10.2016.
20:21
Screenshot

Baku je bio domaćin ovog ogleda, a ono najvažnije u susretu u kojem je lopta uglavnom bila u nogama Norvežana viđeno je u jedanaestoj minuti kada je s nekih četrnaest metara prema vratima Jarsteina opalio Maksim Medvjedjev. Bio mu je to prvi pogodak za reprezentaciju.

Nakon druge odigrane utakmice u svojoj skupini C, Azerbajdžan sa šest bodova predvodi ljestvicu na čijem je začelju Norveška bez bodova. Njemačka i Češka, odnosno Sjeverna Irska i San Marino tek trebaju odigrati svoje susrete.

Dodajmo da je u skupini F Engleska stigla do šestog boda 2-0 pobjedom protiv Malte. Zabili su Sturridge u 29. i Alli u 38. minuti ogleda u kojem su imali 80 posto posjeda lopte u svojim nogama i uputili 14 udaraca (osam u okvir) prema golu Malte. Istovremeno, suparnički nogometaši nisu imali niti jedan pokušaj.

Kvalifikacije za SP

SKUPINA C

Azerbajdžan - Norveška 1-0 (Medvjedjev 11)

SKUPINA E

Armenija - Rumunjska 0-5 (Stancu 5-pen, Popa 10, Marin 12, Stanciu 29, Chipciu 59)

Crna Gora - Kazahstan 5-0 (Tomašević 24, Vukčević 59, Jovetić 64, Beciraj 73, Savić 78)