PREOKRET KAKAV SE NE VIĐA SVAKI DAN: / U sedam minuta od zaostatka 0-2 do pobjede 3-2!

Nevjerojatan je rasplet imala prva utakmica nedjeljnog programa 13. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

20.11.2016.
14:58
AFP, ANDREAS SOLARO

Sampdoria je na svome stadionu Luigi Ferraris pobijedila Sassuolo s 3-2, a ono što njezin trijumf čini čudom je podatak da je do 84. minute gubila s 0-2! U samo sedam minuta đenovski je klub kreirao nevjerojatan preokret i došao do pete ovosezonske pobjede u Seriji A.

VELIKA VEČER MARIJA MANDŽUKIĆA: /

Vatreni napadač pogotkom i asistencijom predvodio Juventus do trijumfa!

Budimir na klupi

Gosti su poveli u 64. minuti pogotkom Federica Riccija, a deset minuta kasnije njihovu je prednost povećao Antonio Ragusa. Činilo se u tom trenutku da će Sassuolo prekinuti niz od tri prvenstvena poraza, ali uslijedila je nevjerojatna završnica.

U 84. minuti je za domaće zabio Fabio Quagliarella, a samo minutu kasnije je izjednačio Luis Muriel. U prvoj minuti sudačke nadoknade Kolumbijac je iz jedanaesterca donio pobjedu Sampdoriji za koju naš Ante Budimir nije ulazio u igru.