POGODAK O KOJEM ĆE SE PRIČATI: / Kakva je samo golčina rasparala mrežu Manchester Cityja

Utakmicom Bournemouth - Manchester City otvoreno je 3. kolo engleskog nogometnog prvenstva, a otvorenje nije moglo biti spektakularnije od onog što se dogodilo u 13. minuti utakmice.

26.8.2017.
14:38
Screenshot

Zaslužan za to bio je branič domaće momčadi Charlie Daniels koji je sasvim iskosa s lijeve strane prvi stigao na jedan odbijanac, a onda poslao loptu strašnim udarcem u mrežu iza Edersona.

Inače, utakmica je završila rezultatom 2-1 za City nakon što je na Vitality stadionu izjednačio Gabriel Jesus u 21., a za tri boda u sedmoj minuti sudačke nadoknade utakmice precizan bio Raheem Sterling. Stigao je potom i zaraditi isključenje. Drugi žuti dobio je zbog proslave pogotka s navijačima.