Pogledajte utakmicu za pamćenje: Čak četvorica vratara vadili loptu iz mreže!

Utakmica 21. kola španjolskog nogometnog prvenstva između Seville i Espanyola koja je odigrana u nedjelju navečer ostat će zapamćena po jednom nesvakidašnjem detalju.

2.2.2015.
16:42

Krenulo je sve isključenjem Espanyolovog vratara Kika Casille u 40. minuti koji je do tog trenutka već dva puta vadio loptu iz mreže.

Umjesto njega ušao je pričuvni vratar Lopez Pau koji je na kraju primio gol u 89. minuti. S druge strane, na vratima Seville susret je započeo Portugalac Beto koji je loptu iz mreže vadio u 15. minuti kada ga je matirao Stuani iz jedanaesterca.

Beto je na poluvremenu ostavljen u svlačionici, a zamijenio ga je Sergio Rico, golman koji je loptu iz mreže morao vaditi u 77. minuti kada ga je savladao Victor Sanchez.

//cdn.playwire.com/bolt/js/embed.min.js

Dakle, u konačnici je Sevilla slavila tijesnu 3:2 pobjedu, što nije nesvakidašnji nogometni rezultat, ali činjenica da su u susretu nastupila četvorica različitih vratara i da su baš svi primili barem jedan gol ušla je u povijest Primere.