POGLEDAJTE ŠAŠAVCA / Napravio superglupu facu i završio na YouTubeu

Komičan sportski video stiže iz Švicarske, gdje smo u nekoliko sekundi prijateljske utakmice između domaće reprezentacije i selekcije SAD-a vidjeli dva 'genijalna' poteza.

1.4.2015.
13:41

U Zürichu su Švicarska i SAD odigrali 1:1 u zanimljivoj utakmici u kojoj su Amerikanci poveli pogotkom Breka Shea iz slodbodnog udarca u 45. minuti, pa ostali bez isključenoga napadača Jozya Altidorea u 67. minuti. Valentin Stocker je u 80. minuti iz blizine postavio konačnih 1:1.

Najljepši trenutak utakmice sasvim je sigurno bio prekrasan slobodnjak Breka Sheae, krilnog igrača Orlando Cityja. Fantastični gol iz slobodnog udarca je presjekao domaćine u zadnjim sekundama prvog dijela, dok je jednog američkog navijača toliko oduševio da je zbog urnebesne face koju je složio završio na YouTubeu.