HRVATSKI GLAVOMET NA SAN SIRU: / Sjajna akcija vatrenog dvojca nije bila dovoljna za spas

31.1.2017.
23:15
Screenshot

Gosti su poveli u 20. minuti golom Felipea Andersona, a na 2-0 je povisio Lucas Biglia iz kaznenog udarca u 56. minuti. Prekršaj je skrivio Joao Miranda koji je pritom zaradio crveni karton. Od 73. minute snage na terenu su bile izjednačene nakon što je isključen i Radu, a Inter je u završnici silovito napao.

Rimski derbi u polufinalu?

Brozović je odličnim udarcem glavom u 84. minuti smanjio na 2-1 i to nakon asistencije Ivana Perišića, također glavom, no domaći sastav usprkos velikom pritisku nije uspio postići i drugi gol. Brozović iPerišić odigrali su čitavu utakmicu za Inter, dok je Ivan Vargić ostao na klupi Lazija.

Lazio će u polufinalu igrati protiv boljeg iz susreta Roma - Cesena koji je na programu u srijedu. Prošloga tjedna u polufinale su se plasirali Napoli i Juventus koji će igrati međusobno u sljedećoj fazi natjecanja.