OPLELI PO MARIĆU I HNS-U: / Pogledajte što je Torcida poručila omraženom sucu

Nije bilo iznenađenja u šesnaestini finala Hrvatskog kupa. Nogometaši Hajduka su pobijedili Slogu iz Nove Gradiške rezultatom 0:7. Strijelci za Splićane bili su Sušić u 8. i 30. i 73.

23.9.2015.
17:47
Screenshot: You Tube

Splićani su nakon subotnjeg derbija iz kojeg se još povlače repovi zbog lošeg suđenja Brune Marića, došli do uvjerljive pobjede. Doduše, Hajduk je igrao protiv Sloge iz Nove Gradiške, kluba koji je, zanimljivo, stariji od Hajduka i koji igra u prvoj županijskoj ligi.

DINAMO ZAPUCAO JEDANAESTERAC! /

Sudac Marić napustio teren u pratnji zaštitara!

Osnovan je, naime, 1910. godine. Trener BijelihDamir Burić Šolta nije htio kalkulirati u ovoj utakmici i od prve minute krenuo oštro u utakmicu. Hajduk je na krilima Tina Svena Sušića s 3 pogotka, Caktaša, Malokua, Bašića i Mujana ostvario laganu pobjedu s kojom su barem malo isprali frustracije iz sramotnog derbija s Poljuda.

Vrijedi spomenuti kako je Torcida tijekom utakmice skandirala protiv HNS-a, a u 24. minuti podigli su i poruku Bruni Mariću:

"Odlagalište otpada - Marić - 61 km Daruvar"

Rijeka pregazila Bednju

Rijeka je protiv Bednja također ostvarila uvjerljivu pobjedu. Bijeli s Kantride, koji trenutno svoje domaće utakmice igraju na Rujevici zbog obnove Kantride, pregazili su Bednju s čak 10:0. Strijelci za riječki sastav bili su Tomasov u 21., 50., 70., i 77 minuti, Samardžić u 30., 34., i 80. minuti, Moises u 7. minuti, Balaj u 42. minuti i Bradarić u 89. minuti. Matjaž Kek je poštedio nekolicinu standardnih igrača, no, šarolik sastav koji je poslao na teren nije imao većih problema.

Lokomotiva je pod vodstvom novog trenera Sretena Ćuka u Senju sa 8:0 pobijedila Nehaj. Golove su zabili Husejinović (3), Leko (19), Marić (27, 58), Žunić (45-autogol), Kolar (81, 89) i Andrijašević (85).

Slaven Belupo je s 3:0 slavio na gostovanju kod Tehničara za koji igra Kruno Lovrek.

Croatia Grabrovnica - Istra 1961 0-2

Mladost Ždralovi - Varaždinski športski nogometni klub 3-0 (bez borbe)

Gorica - Šibenik 4-5 (11m)

Opatija - Zelina 4-0

Pomorac - HAŠK 0-3 (bez borbe)

Bednja - Rijeka 0-10

Lekenik - Vinogradar 1-0 (prod)

U jučer odigranim susretima plasman u osminu finala Kupa izborili su Dinamo, Osijek, Inter i Zadar.