OLIĆ PONOVNO STRIJELAC: / "Izgleda kao da opet ima 25 godina"

Ivica Olić se ne zaustavlja. I s 35 godina na leđima namjerava biti jak adut svoga HSV-a što je potvrdio i u subotnjoj prijateljskoj utakmici protiv Verone.

1.8.2015.
20:07

Hamburški je klub pred svojim navijačima pobijedio s 2:1, a hrvatski je veteran ušao u drugom poluvremenu i pokrenuo preokret. Verona je povela u 36. minuti pogotkom Boška Jankovića, a šest minuta kasnije se, prema pisanju Hamburger Morgenposta, tribinama Volksparkstadiona počelo oriti "Ivica, Ivica".

Zahvala publici

Trener Bruno Labbadia je ispunio želju navijačima i na startu drugog poluvremena uveo Olića, a istodobno Ivu Iličevića ostavio na klupi. Nije trebalo dugo da naš napadač zahvali publici i treneru, u 63. minuti je iskoristio dodavanje Lewisa Holtbyja i smjestio loptu pod gredu za 1:1. Do kraja utakmice je Holtby donio HSV-u pobjedu.

"Olić izgleda kao da ponovno ima 25 godina", napisao je Morgenpost u svome tekstualnom prijenosu utakmice i tako najbolje opisao igru hrvatskog reprezentativca.