Odlične vijesti za naš nogomet: Subašić juri prema rekordu!

U derbiju 23. kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco i Lyon su odigrali 0:0 čime je Danijel Subašić stigao do brojke od 791 minute bez primljenog gola na vratima momčadi iz Kneževine.

2.2.2015.
8:51

Posljednji pogodak Subašić je primio 29. studenog prošle godine u porazu od Rennesa 0:2. Pogodak mu je zabio Finac Ola Toivonen u 19. minuti susreta. Nakon toga je hrvatski reprezentativac nanizao osam utakmica bez primljenog gola.

Pogodak mu nisu zabili Lille, Nantes, Bordeaux, Metz, Marseille, Toulousen Lens i večeras Lyon. Rekorder je Gaetan Huard koji je u sezoni 1992/93. na vratima Bordeauxa izdržao čak 1176 minuta bez primljenog pogotka.