SLAVLJE REALA, NO O OVOM GOLU ĆE SE PRIČATI: / Zaboravite na fair-play, na cijeni su lukavstvo i naslov prvaka

Nogometaši Real Madrida (Mateo Kovačić od prve minute do 72. minute kada ga je zamijenio Luka Modrić) odigrali su susret 37. kola u kojem su bili domaćin Sevilli i u kojem su slavili 4-1.

14.5.2017.
20:21
Screenshot

U navedenom nema ništa spornoga, kao što nije upitna niti regularnost pogotka. Nacho je bio lukav i iskoristio je trenutak na najbolji mogući način. To što su Sevillini nogometaši čekali da se postave u živi zid i bili nasamareni, njihova je pogreška...

Real Madridu bodovi su itekako važni u njihovom lovu na naslov prvaka. Do prednosti su došli, ostat će zapisano pogotkom Nacha iz slobodnog udarca.

Ronaldo je u 23. povisio na 2-0. Bio je to njegov 400. pogodak za Real Madrid, premda mu je on već ranije upisan.

POBRKANI LONČIĆI: /

Ronaldo se hvali 400. golom za Real, klub mu ga čestita, no istina je drugačija

Četiri minute prošle su u drugom poluvremenu kad je Stevan Jovetić pogodio za smanjenje vodstva.

Ronaldo na proigravanje Kroosa u 78. pogađa za 3-1 i za povijest:

U 83. minuti stigla je nova potvrda Realove raspoloženosti. Ovaj put strijelac je bio Kroos.

Utakmica je završila rezultatom 4-1.