NIKO KRANJČAR SVJEDOČIO STOTOM GOLU LEGENDE: / Rangers pobijedio Inverness CT

U 9. kolu škotskog prvenstva Glasgow Rangers Nike Kranjčara svladao je Inverness CT sa 1-0 (1-0).

14.10.2016.
23:56
AFP, GLYN KIRK

Jedini pogodak na susretu djelo je legendarnog Kennyja Millera koji je tako postigao 100 pogodak za Rangerse. Taj trenutak dogodio se sredinom prvog poluvremena kad je Miller sjajno pogodio jedan volej.

BBC nahvalio Millera

Ugledni BBC piše kako je Miller u ovoj utakmici izgledao pun samopuzdanja, a imao je i jedan akrobatski pokušaj glavom na gol Invernessa što već godinama radi.

KAKVA GOLČINA NIKE KRANJČARA: Pogledajte potez koji je bacio navijače Rangersa u trans

"Tako s 36 godina, on je ostao važan kotačić Rangersa, a u ovom srazu napravio je razliku na travnjaku", piše u izvještaju utakmice BBC.

Kranjčar igrao do 75. minute

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Niko Kranjčar igrao je do 75. minute za Rangers koji je ovom pobjedom skočio na treće mjesto sa 15 bodova, koliko ima i drugi Aberdeen s utakmicom manje, dok vodeći Celtic ima 19 bodova i dvije utakmice manje. Inverness je osmi s devet bodova.