NEVJEROJATAN PROMAŠAJ CRISTIANA RONALDA: / Portugalac zapucao zicer i skoro u očaju zaplakao

Cristiano Ronaldo, istina, u subotu poslijepodne bio je junak pobjede Reala u Getafeu kod istoimenog domaćina 2-1.

14.10.2017.
18:09

Ronaldo je zabio pogodak odluke u 85. minuti. Međutim, Portugalac se također bio osramotio. Jer, ono što je promašio u 73 minuti spada u rubriku "vjerovali ili ne".

RONALDO SPASIO REAL U SAMOJ ZAVRŠNICI SUSRETA: Getafe šokirao kraljeve sumnjivim golom, Modrić susret odgledao s klupe

Nakon jednog prekida lopta je došla do Ronalda koji je s dva, tri metra sam kao duh stajao pred vratima Getafea na drugoj stativi. Ipak, Portugalac je promašio zicer, a onda je u očaju skoro zaplakao, nevjerujući što je promašio.

Eto, ovakvi promašaji događaju se i najboljima. A Ronaldo je zasigurno uz Messija najbolji nogometaš današnjice. Pogledajte kako je to izgledalo.