NEMOĆNI JUVENTUS: / Talijanskom prvaku samo bod, Mandžukić ostao na klupi, Pjaci tek pet minuta

U drugoj utakmici na startu Dinamove skupine H Lige prvaka nogometaši Juventusa i Seville su u Torinu odigrali neodlučeno 0-0.

14.9.2016.
23:01
AFP, GIUSEPPE CACACE

Iako je Juventus u dvoboj protiv pobjednika Europske lige ušao kao favorit, takvu ulogu nije opravdao. Momčad Massimiliana Allegrija odigrala je vrlo slabo, daleko ispod očekivanja. Iako je imala veći posjed i više udaraca prema golu suparnika, Stara dama je djelovala prilično neuvjerljivo.

Za dva tjedna u u Zagrebu

Zanimljivo, prije ove utakmice Juventus je u 21 uzastopnom dvoboju na svome stadionu uspio postići barem pogodak. No, sterilna igra protiv Seville donijela je prekid ove serije skupocjene Allegrijeve momčadi. Ipak za utjehu, Juve nikad nije izgubio uvodnu utakmicu u grupnoj fazi Lige prvaka - sada na kontu ima deset pobjeda i sedam remija.

Oba hrvatska nogometaša iz redova Juventusa početak utakmice su dočekala na klupi. Mario Mandžukić nije ni ulazio u igru, dok je Marko Pjaca priliku dobio u 86. minuti kada je zamijenio Paula Dybalu.

Juventus sljedeću utakmicu u Ligi prvaka igra 27. rujna kada gostuje na Maksimiru protiv Dinama koji je ove srijede doživio težak poraz u Lyonu (0-3).