NEĆE MOĆI OVE NOĆI: / Vratar Barcelone sinoć je propisno izluđivao Pepa Guardiolu i društvo

Njemački vratar Marc-André ter Stegen bio je u srijedu navečer sjajan na vratima svoje Barcelone u srazu 3. kola skupine C Lige prvaka protiv Manchester Cityja (pobjeda Katalonaca 4-0).

20.10.2016.
8:10
AFP, LLUIS GENE

Ter Stegen se protiv Građana istaknuo s nekoliko sjajnih bravura. U prvom poluvremenu, Nijemac je sjajno obranio udarac Nolito. Gündogan je u minijaturi prošao kroz obranu Barce, ali Ter Stegen mu je skinuo zicer. Dogodilo se to u 39. minuti pri rezultatu 1-0 za Barcelonu. Bila je to zaista čudesna obrana Nijemca koju možete vidjeti u videu dolje.

BARCELONA PREGAZILA MANCHESTER CITY! Lionel Messi imao je svoj privatni šou na Camp Nou

Na You Tube je nakon utakmice osvanuo video kompilacija s njegovim intervencijama u srazu protiv Cityja. Stoga se i sami možete uvjeriti kakav je Ter Stegen sjajan posao obavio protiv Građana.

MESSIJU OVO NIKADA PRIJE NIJE POŠLO ZA NOGOM: Barcelonin dragulj briljira u Ligi prvaka. Pogledajte golove