RAKITIĆ ZABIO ZA BARCELONU: / Hrvatski veznjak postigao ovosezonski prvijenac u La Ligi, upisao i asistenciju

Ivan Rakitić zabio je za vodstvo Barcelone na gostovanju kod Betisa

21.1.2018.
22:14
Screenshot

Nogometaši Barcelone stigli su na gostovanje u Sevillu kod Betisa i slavili 5-0 pobjedu u utakmici 20. kola španjolskog prvenstva. Nakon prvog poluvremena u kojem se mreže nisu tresle, vodeća momčad španjolske La Lige povela je u 59. minuti pogotkom Ivana Rakitića. Za ovosezonski ligaški prvijenac sjajno mu je asistirao Luis Suarez gurnuvši mu loptu s centra. Rakitić je Adana matirao prizemnim udarcem s petnaestak metara.

Bio je ovo ukupno peti pogodak kojeg je Rakitić zabio Betisu. Niti jednoj španjolskoj momčadi nije zabio više.

Kasnije je stigao Rakitić i vratiti uslugu Suarezu dodavši mu za 3-0. Bila je to njegova četvrta ovosezonska asistencija u La Ligi, a utakmica protiv Betisa prva nakon travnja i ogleda protiv Real Madrida u kojoj je bio i strijelac i asistent.