NAPOLI SLAVIO U VELIKOM DERBIJU: / Zabili dva dvojbena gola, Kalinić odigrao cijelu utakmicu za Milan

Napoli je na svom terenu u velikom derbiju sa 2-0 pobijedio Milan i povećao prednost na prvom mjestu ispred Juventusa (koji ima utakmicu manje) na četiri boda.

18.11.2017.
22:39

Domaćini su u vodstvo došali u 33. minuti golom Insignea. Odličnu loptu poslao mu je Jorginho, izbio je sam pred Donnarummu i iako je vratar Milana dirao to loptu, ona je završila u mreži. Insigneu je to šesti gol protiv Milana, najviše protiv nekog kluba iz Serie A. Igrači Milana tražili su zaleđe u ovoj situaciji, ali video tehnologija pokazala je da gol regularan.

Na 2-0 povisio je Piotr Zielinski samo četiri minute nakon što je ušao u igru umjesto Mareka Hamšika.

Nikola Kalinić započeo je utakmicu za Milan i odigrao svih 90 minuta, bez učinka.