NAPADAČ OD 85 MILIJUNA EURA: / Pogledajte majstorski prvijenac nove zvijezde Manchester Uniteda

Najveće ovoljetno pojačanje Manchester Uniteda, belgijski napadač Romelu Lukaku, iskazao se majstorskim pogotkom u drugom nastupu za novi klub.

18.7.2017.
9:52
Screenshot

Manchester United se nalazi na američkoj turneji, a nakon uvjerljive pobjede protiv Los Angeles Galaxyja (5-2), u ponedjeljak je imao kudikamo teži posao. Na stadionu Rio Tinto u državi Utahu svladao je Real Salt Lake s 2-1 i to nakon što je domaća momčad povela u 23. minuti pogotkom Luisa Silve.

Mhitarjan zabio i asistirao

United je izjednačio šest minuta kasnije golom Henriha Mhitarjana s ruba kaznenog prostora. Konačni je preokret u 38. minuti donio Lukaku nakon lijepog proigravanja Mhitarjana. Belgijanac je lažnjakom bacio na travu čuvara i golmana i mirno pogodio za pobjedu.

Lukaku je prije nekoliko dana došao u United iz Evertona, a klub s Old Trafforda je za njega platio 85 milijuna eura odštete.