[VIDEO] NAJVEĆI SE POTPUNO OPUSTIO: / Lionela Messija u ovakvom izdanju još nikad niste vidjeli

Totalna je ludnica vladala u svlačionici argentinske nogometne reprezentacije koja je u posljednji trenutak izborila plasman na Svjetsko prvenstvo u Rusiji.

11.10.2017.
10:20
Screenshot

Argentinci su uoči posljednjeg kola južnoameričkih kvalifikacija bili na šestom mjestu koje ne vodi čak ni u doigravanje. Gaučima je tako u završnoj utakmici trebala pobjeda na nimalo ugodnom gostovanju kod Ekvadora, a da stvar za Argentinu bude još gora, domaći su poveli već u prvoj minuti.

OVAKO IGRA NAJBOLJI IGRAČ NA SVIJETU: /

Onda kad je to Argentini trebalo, Messi je briljirao onako kako to samo on zna

Nova nada u trofej s reprezentacijom

No, onda se ukazao veliki Lionel Messi! Barcelonin genijalac je izjednačio u 12. minuti, pa u 20. donio vodstvo Argentini, a hat-trick za pobjedu 3-1 je zaokružio u 62. minuti. Argentinci su tako završili na trećem mjestu i izborili plasman na SP, zajedno s Brazilom, Urugvajem i Kolumbijom, dok Peru ide u dodatne kvalifikacije.

Velik broj argentinskih zvijezda, uključujući Javiera Mascherana, Nicolasa Otamendija i Paula Dybalu, nakon utakmice je na društvenim mrežama objavio snimke burne proslave iz svlačionice. Junak Messi se zasad nije oglasio, ali na videu se vidi da je bio jedan od najraspoloženijih. Gol do pasa je predvodio proslavu puta u Rusiju gdje će još jednom pokušati svoju reprezentaciju odvesti do jednog velikog trofeja.