NAJGORI ŽIVI ZID SVIH VREMENA: / Bosanski golman se pošteno obrukao i postao internetski hit

Vratar Slobode iz Tuzle Azir Muminović prošli je vikend svima pokazao kako ne traba postavljati živi zid.

21.8.2017.
14:25
Screenshot

Nogometaši Slobode pred svojim su navijačima poraženi od Zrinjskog s 0-2, a gosti su do vodstva došli u 27. minuti kada je Miloš Filipović pogodio iz slobodnog udarca. Filipović je pritom vješto iskoristio Muminovićevo očajno postavljanje živog zida.

'Imao sam dobrih intervencija'

Nesretni je vratar rasporedio igrače po sredini gola, a ne u jedan od kutova, a onda je sam stao točno iza njih tako da uopće nije vidio loptu ni izvođača. Filipoviću je nakon toga preostalo samo da iskoristi preveliki ostavljeni prostor i mirno plasira loptu u mrežu. Muminović se na kraju morao braniti od napada da je namjerno pustio gol.

"Nikada nikome ne bih pustio gol. Na kraju krajeva imao sam još nekoliko dobrih intervencija u nastavku", prenosi Muminovićevu izjavu SportSport.ba.