MONTELLI NAKON OVOGA NEMA SPASA: / Još jedan poraz očajnog Milana, Rossoneri traže novog trenera

U derbiju sedmog kola talijanskog nogometnog prvenstva Roma je na San Siru pobijedila Milan s 2-0 čime su Rossoneri upisali drugi uzastopni ligaški poraz.

1.10.2017.
20:28

Roma je slavila golovima Edina Džeke (72) i Alessandra Florenzija (77), a očajno izdanje Milana upotpunio je Hakan Çalhanoglu, zaradivši crveni karton u 80. minuti.

[VIDEO] BROZOVIĆ BACIO NAVIJAČE INTERA U TRANS: /

Vatreni zabio dva gola u tri minute, a drugi je pravo remek-djelo

Kalinićeva lijepa prilika

Nikola Kalinić je igrao do 79. minute i imao je jednu lijepu priliku, ali je Alisson obranio njegov udarac.

Nakon drugog uzastopnog poraza i trećeg u prvih sedam kola Vincenzo Montella se našao na rubu otkaza. Talijanski mediji navode kako kineski vlasnici nisu zadovoljni radom aktualnog trenera i njegovo mjesto mogao bi zauzeti Carlo Ancelotti koji je ovog tjedna dobio otkaz u Bayernu.

Na ljestvici vodi Napoli s 21 bodom, Inter na drugom mjestu ima 19 bodova, a treći je Juventus s 18 bodova i utakmicom manje.