Ove bi sezone još jedan Hrvat mogao biti hit Otoka

Sudeći prema pripremnim utakmicama, hrvatski nogometaš Mladen Petrić mogao bi biti veliko pojačanje za Fulham.

21.7.2012.
20:17

Micanski i Bunjaku su već u prvih 16 minuta donijeli lijepu prednost donedavnom njemačkom prvoligašu, ali Petrić je u 21. minuti smanjio na 2:1, da bi u nastavku, točnije u 70. minuti, donio svojoj momčadi i izjednačenje. Utakmica je, inače, u drugom poluvremenu bila nakratko prekinuta zbog jakog pljuska.

Petrić je, podsjetimo, zabio jedan pogodak i u srijedu kada je Fulham s 4:0 pobijedio Lokomotive iz Leipziga.

Njemački prvaci, nogometaši Borussije Dortmund, poraženi su na pripremama u Švicarskoj od Nürnberga s 4:2. Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić zaigrao je za momčad Jürgena Kloppa od 60. minute, a samo dvije minute kasnije je pokrenuo akciju iz koje je Blaszczykowski izjednačio na 2:2.

Do kraja su, međutim, crno-žuti primili još dva pogotka, tako da nisu imali razloga za zadovoljstvo. Strijelci za Nürnberg su bili Balitsch, Mintal, Polter i Franz, dok je za Dortmunđane zabio i Kehl.