MESSIJEVA MAGIJA NA DJELU: / Čudesni Argentinac posramio je igrače Real Sociedada

Lionel Messi vinovnik je fantastične asistencije u 83. minuti za pogodak Denisa Suareza.

27.1.2017.
8:41

Nogometaši Barcelone razbili su Real Sociedad s 5:2 u uzvratu četvrtfinala Kupa kralja. Ovaj dvoboj koji je u četvrtak odigran na Camp Nou obilježio je nevjerojatni Lionel Messi, koji je zabio gol iz penala, ali i upisao dvije asistencije. Prvu za Luisa Suareza u 63, a drugu za Denisa Suareza u 83. minuti.

SEDAM GOLOVA NA CAMP NOU: Barcelona potopila Real Sociedad! Rakitić ušao u drugom poluvremenu

Posebno je druga asistencija bila fantastična. Argentinac je prošao kroz obranu gostiju, sačekao suigrača, na sebe navukao protivničke i s lakoćom ga izbacio u zicer, što Suarez nije propustio već je stavio točku na i ovog dvoboja.

Možda se na prvu čini kako asistencija nije ništa posebno, ali lakoća s kojom je, prvo potegnuo napad, nakon toga i na sebe navukao igrače sve okrunivši točnim dodavanjem za pogodak Suareza, uistinu je vrijedan divljenja.