MAJSTORSKI

MATEO KOVAČIĆ OBILJEŽIO UTAKMICU REALA: Napravio većinu kod drugog gola, a onda i pogotkom spasio bod

Od prve je minute na travnjak u Varšavi trener madridskog Reala Zinedine Zidane poslao Matea Kovačića, a hrvatski veznjak povjerenje mu je vratio na najbolji mogući način – već u prvom poluvremenu jednom loptom koja je dovela do gola španjolskog sastava, a potom i pogotkom za konačnih 3-3.

Asistenciju je u prvospomenutoj situaciji upisao strijelac prvog gola Gareth Bale, loptu u mrežu pospremio Karim Benzema, no čak je i službeni profil aktualnih osvajača Lige prvaka spomenuo dodavanje koje je svemu prethodilo.

NESTALI U 57 SEKUNDI: Gareth Bale postigao rekordno brzu golčinu za madridski Real

Kovačić je loptu idealno poslao do velškog napadača izbacivši pritom nekolicinu Legijinih nogometaša.

Ubrzo je Legija smanjila ovim krasnim golom Odjidje:

Potom i izjednačila na 2-2 nakon što je izvan kaznenog prostora opalio Miroslav Radović:

Za potpuni preokret domaće momčadi pobrinuo se Moulin koji je sjajno pogodio u 83. minuti:

GOOOOOOL! MATEO KOVAČIĆ POGAĐA ZA 3-3!

Kratko su se radovali domaćini nakon što od 0-2 stigli do vodstva. Udarac hrvatskog reprezentativca stavlja bod Realu na konto!

Kovačiću je postignuti pogodak prvi ovosezonski za madridsku momčad.