MAJSTORIJA DO MAJSTORIJE: / O Cigano skinuo paučinu s Dinamova gola, Dembele škaricama bacio Pepa u očaj

Fantastičan portugalski krilni nogometaš Ricardo Quaresma, popularni O Cigano, pobrinuo se za jedan od najljepših pogodaka dosadašnjeg tijeka Lige prvaka.

28.9.2016.
21:54
Screenshot

Beşiktaş je u 2. kolu skupine B pred svojim navijačima došao do vodstva protiv kijevskog Dinama u 28. minuti. Quaresma je bio strijelac iz slobodnog udarca s dvadesetak metara, briljantno zakucavši loptu u same rašlje nemoćnog vratara gostiju Artura Rudka.

Za 33-godišnjeg Quaresmu je ovo jedna od najboljih godina u karijeri. S reprezentacijom Portugala je osvojio naslov europskog prvaka, a u turskom prvaku Beşiktaşu se pretvorio u jednog od glavnih igrača.

Nije se jedino Quaresma ove večeri proslavio prekrasnim pogotkom. Moussa Dembele zabio je genijalan gol škaricama za vodstvo Celtica protiv Manchester Cityja od 3:2. Bilo je to u 47. minuti utakmice.