MAJSTORIJA LEWANDOWSKOG U BAYERNOVOM SLAVLJU: / Poljak zabio dva gola, onaj prvi bio je potez genijalca

Nogometaši Bayerna dugo su lomili otpor bremenskog Werdera u utakmici 2. kola njemačkog prvenstva, a kad su ga u konačnici slomili učinili su to na spektakularan način. Završilo je 2-0.

26.8.2017.
17:58

Oba je pogotka za najjaču momčad Bundeslige postigao poljski napadač Robert Lewandowski koji je precizan bio u 72. i 75. minuti utakmice. Prvi pogodak, a zabio ga je petom, dokaz je njegove genijalnosti, u drugom se dugim sprintom i varkom oslobodio suparnika i poentirao s nekih 13-14 metara.

Josip Brekalo bio je u početnoj postavi Stuttgarta koji je sa 1-0 svladao Mainz. Pogodak vrijedan tri boda postigao je Badstuber nakon udarca iz kuta u 53. minuti. Brekalo je zamijenjen u 63. minuti, a Stuttgart je propustio udvostručiti prednost u 80. minuti, kada Terodde nije realizirao kazneni udarac.

Eintracht Nike Kovača nije usrećio svoje navijače u prvom domaćem nastupu u novoj sezoni, jer je Wolfsburg slavio u Commerzbank-Areni sa 1-0. Jedini gol na utakmici postigao je Didavi u 22. minuti.

Borussia Mönchengladbach je do 89. minute bila na pragu pobjede na gostovanju kod Augsburga, ali je tada Cordova spasio bod domaćoj momčadi koja je povela već nakon 34 sekunde igre, a strijelac je bio Finnbogason. No, uslijedio je preokret za vodstvo gostiju pogocima Zakarije u 7. minuti i Wendta u 30.