PSG NASTAVIO SVOJ SHOW: / Neymar zabijao suparnike u stativu, Parižani stigli do novog rekorda

PSG je u utakmici 26. kola francuskog prvenstva svladao Strasbourg 5-2

17.2.2018.
20:26

Ne može se reći da se nogometaši Paris Saint-Germaina nisu napatili da stignu do nove pobjede u francuskom prvenstvu, barem ne prema kretanju rezultata, no ona je upisana. Premda je početak utakmice protiv Strasbourga bio 'škakljiv' nakon uvodnog gola gostiju, furioznih dvanaest minuta donijeli su im prednost od 3-1, potom i 5-2 pobjedu.

Pogoci Draxlera, Neymara i Di Marije ispravili su ono što je u 6. minuti napravio Aholou, a kada je Bahoken u 67. zabio za 2-3 na scenu je stupio Edinson Cavani i s dva gola odveo utakmicu u mirnije vode i prema kraju. Ujedno i već stigao do svog 30 gola u sezoni.

Inače, pobjeda je bila trinaesta uzastopna za PSG na Parku prinčeva u domaćem prvenstvu što je i rekordno ostvarenje tog kluba.

A kako to izgleda kad PSG naiđe na neravnopravnog suparnika pokazuje i ovaj Neymarov pogodak kada je natjerao dvojicu igrača gostujuće momčadi na sudar s okvirom gola: