Navijači ne mogu vjerovati: Evo što se dogodilo Modriću i društvu

Nogometaši Real Madrida nisu uspjeli u prvom dvoboju šesnaestine finala španjolskog Kupa kralja riješiti pitanje pobjednika kod trećeligaša Olimpic de Xative.

8.12.2013.
12:42

Iako je nastupio u respektabilnom sastavu, prvih je 90 minuta završilo s blijedih 0-0. Spomenimo da su susret, između ostalih, započeli Isco, Di Marija, Illaramendi, Casillas, Sergio Ramos i Morata, ali se domaćin sjajno branio i u konačnici obranio.

Trener Carlo Ancelotti je u nastavku uveo Marcela, Benzemu, pa i našeg Modrića (od 74. minute), no pogodaka nije bilo. Real će tako u uzvratnom susretu, na Santiago Bernabeu, morati riješiti pitanje pobjednika.

Za razliku od Reala, gradski rival Atletico je sve dvojbe protiv trećeligaša San Andreua riješio nakon prvih 90 minuta. Atletico je na gostovanju upisao visoku 4-0 pobjedu, a pogotke su zabijali Raul Garcia, Arda Turan (2), te David Villa.

Od ostalih rezultata prvih utakmica šesnaestine finala Kupa kralja izdvojimo poraz Athletic Bilbaa kod Celte s minimalnih 1-0. Jedini strijelac bio je Santi Mina u 71. minuti susreta.

Sant Andreu – Atletico Madrid 0-4 (Raul Garcia 13, Turan 21, 56, Villa 84) Girona – Getafe 1-1 (Timor 16 / Marica 38) Celta – Athletic Bilbao 1-0 (Santi Mina 71) Olimpic de Xativa – Real Madrid 0-0 Recreativo Huelva – Levante 1-0 (Ruyman 90)