KRVAVA GLAVA JE PROŠLOST, VIDA JE JUNAK DINAMA: / Hrvatski dvojac donio bod Kijevljanima

Nogometaši kijevskog Dinama odigrali su neodlučeno 1-1 na gostovanju kod Karpatija u 14. kolu ukrajinskog prvenstva. Za pogodak Kijevljana zaslužan je hrvatski dvojac.

29.10.2017.
20:48

Dinamo je poveo već u 12. minuti kada je Josip Pivarić nabacio s lijeve strane, a Domagoj Vida nadskočio sve i glavom smjestio loptu u mrežu.

UZNEMIRUJUĆA SNIMKA, DOMAGOJ VIDA OBLIVEN KRVLJU: /

Stoper Vatrenih u scenama kao iz filmova strave

Ozljeda koja je obišla svijet

Vida je deset dana ranije zaradio deset šavova na glavi nakon sudara s napadačem Young Boysa Nicolasom Ngamaleuom u dvoboju 3. kola B skupine Europske lige. Slike hrvatskog nogometaša oblivenog krvlju obišle su tada svijet, no iako je scena izgledala ružno, Vida se brzo vratio na teren.

Propustio je prošli tjedan derbi protiv Šahtara, ali ove je nedjelje bio na travnjaku i pomogao svojoj momčadi da dođe do boda. Pobjedu je Dinamu oduzeo Sergij Mjakuško koji je u 54. minuti zabio za konačnih 1-1.

Dinamo je drugi na ljestvici s 26 bodova i odigranom utakmicom manje u odnosu na vodeći Šahtar koji ima 33 boda.