KLOPP U DELIRIJU: / Pogledajte emotivan zagrljaj Lovrena i 'ludog' Nijemca nakon velike pobjede

Nogometaši Liverpoola u uvodnoj su utakmici, ujedno i derbiju petog kola engleske Premier lige kao gosti svladali Chelsea s 2-1.

17.9.2016.
11:30
Screenshot

Uvijek emotivni trener Liverpoola Jürgen Klopp nakon velikog je trijumfa protiv Antonija Contea bio u potpunom deliriju. Trčao je travnjakom Stamford Bridgea od igrača do igrača i sa svakim se izgrlio i podijelio radost.

CONTE U OČAJU: /

Lovren načeo Chelsea i prekinuo nevjerojatan post, Henderson zabio golčinu

Emotivan je bio i zagrljaj s hrvatskim reprezentativcem Dejanom Lovrenom koji je bio i jedan od junaka utakmice. Upravo je naš nogometaš u 17. minuti doveo Redse u vodstvo koje je kasnije povećao Henderson, da bi u drugom poluvremenu Costa samo ublažio poraz Chelseaja.