KATASTROFA / Ponovno se ozlijedio Luka Modrić!

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić zadobio je ozljedu ligamenata desnog koljena na utakmici protiv Malage (3:1). Nažalost, ovo 32. kolo španjolske lige moglo bi mu biti i posljednje ove sezone.

18.4.2015.
23:16

Modrić je u 60. minuti stradao nakon dvoboja s Recioom, a zbog bolova u desnom koljenu napustio je teren. Uz Modrića, Real je ostao i bez Velšanina Garetha Balea, koji je napustio igru već u 4. minuti zbog ozljede potkoljenice.

Prve informacije govore kako su mu stradali ligamenti u desnom koljenu, što bi značilo da je sezona za njega gotova. No, ipak treba pričekati prva liječnićka izvješća.

Ako bi se crna prognoza i obistinila, hrvatska reprezentativna desetka vjerojatno se ne bi stigla oporaviti do eventualnog finala Lige prvaka i eurokvalifikacijske utakmice protiv Italije, koja se igra na Poljudu 12. lipnja.

"Jako nas brine Lukina ozljeda, ali nadamo se da će biti dobro. Otišao je upravo na lječnićke preglede. Luka ima kvalitetu, fizički je jak, ima dodir, dodavanje, zna zabiti, baš je prava igračina", nahvalio je Luku James Rodríguez.

Što se tiče same utakmice, Real opet nije briljirao, a slavio je pogocima Sergia Ramosa (24), Jamesa Rodrigueza (69) i Cristiana Ronalda (90+2), koji je u 67. minuti promašio penal. Pogodak za Malagu polučio je Juanmi u 71. minuti.

Ranije je Barcelona dobila Valenciju s 2-0, a Atletico Madrid je u gostima slavio kod Deportiva s 2-1. Pobjedu su Atleticu, za koji nije nastupio Marijo Mandžukić, donio Antoine Griezmann (5,22), dok je strijelac za klub iz La Corune bio Oriol Riera (78).

Barca vodi s 78 bodova, Real Madrid ima 76, a Atletico je treći s 69 bodova.