JOŠ JEDAN DEBAKL BORUSSIJE: / Dortmunđani imali dva gola prednosti pa ostali bez ijednog boda

Vodeća Borussia Dortmund doživjela je novi šok, u subotu je u 10. kolu Bundeslige poražena od Hannovera s 2-4.

28.10.2017.
18:07

Utakmicu će dugo pamtiti branič Borussije Dan-Axel Zagadou, koji je u 28. minuti zabio za 1-1. No, u 59. minuti je zbog prekrašaja na 20 metara od svog gola dobio crveni karton, a Felix Klaus je nakon toga iz slobodnog udarca pogodio za vodstvo Hannovera 3-2. Pobjedu domaćina potvrdio je Ihlas Bebou u 86. minuti.

Preokret Borussije (M)

Kramarićev Hoffenheim, koji je poveo u 25. minuti pogotkom Demirbaya, izgubio je od Borussije Mönchengladbach s 1-3. Pobjedu gostima donijeli su Thorgan Hazard (61), Matthias Ginter (79) i Jannik Vestergaard (82). Andrej Kramarić igrao je od 35. minute, ali bez značajnijeg učinka.

Ozlijeđeni Tin Jedvaj nije bio u sastavu Bayer Leverkusena, koji je svladao posljednjeplasirani Köln s 2-1. Dan ranije Mainz i Eintracht iz Frankfurta, koji vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, igrali su 1-1.