IVAN SANTINI POGODIO VRATNICU: / Bordeaux ostvario prvu pobjedu u zadnjih osam kola

U susretu 15. kola francuskog nogometnog prvenstva Bordeaux je pobijedio St Etienne 3-0 ostvarivši prvu pobjedu u zadnjih osam kola.

28.11.2017.
23:18
AFP, JEAN-FRANCOIS MONIER

Bordeaux je zadnji put slavio 23. rujna protiv Guingampa 3-1, a potom je u spojio pet poraza i dva neodlučena ishoda. Pobjedu Girordincima donijeli su Alexandre Mendy (5, 57) i Malcom (31).

Ovim porazom St Etienne je nanizao šest kola bez pobjede.

VATRENI ZABIO PRVI GOL NAKON DVA MJESECA: Hrvatski napadač ispratio centaršut i rutinski pogodio

U susretu između Racing Strasbourga i Caena nije bilo golova, premda su gosti dva puta pogađali okvir suparničkog gola. U 41. minuti je vratnicu pogodio hrvatski napadač Ivan Santini, a u 84. minuti gredu je uzdrmao Jordan Nkololo.

Amiens je pobijedio Dijon 2-1, a preostale utakmice ovoga kola na rasporedu su u srijedu.

Lider PSG na Parku prinčeva dočekuje Troyes, Monaco gostuje kod Nantesa, Lyon čeka ogled protiv Lillea, a Marseille gostuje kod Metza. Na ljestvici vodi PSG sa 38 bodova, ispred Lyona i Monaca sa po 29 bodova.

REZULTATI Bordeaux - St Etienne 3-0 (Mendy 5, 57, Malcom 31) Amiens - Dijon 2-1 (Kakuta 3, Cornette 50 / Chang-Hoon 15) Strasbourg - Caen 0-0