PERIŠIĆ DIGAO SAN SIRO NA NOGE: / Hrvat pogodio vratnicu gotovo s centra, upisao i novu asistenciju

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić pogodio je vratnicu gotovo s centra igrališta u dvoboju svoga Intera protiv Sampdorije u desetom kolu talijanskog prvenstva.

24.10.2017.
21:38
Screenshot

Perišić je svojim potezom digao San Siro na noge, ali na žalost njega i navijača, lopta nije završila u mreži. Vratar gostiju Christian Puggioni loše je u 29. minuti ispucao loptu, ona je došla do Perišića koji je vidio prazan gol i pucao iz prve gotovo s centra.

Lopta je, međutuim, završila u stativi, a nakon toga i u rukama Sampdorijina golmana.

Kad već nije uspio svoje ime upisati među strijelce, Perišić se ponovno istaknuo kao asistent. U 54. minuti utakmice idealno je poslužio Maura Icardija za povećanje Interova vodstva na 3-0.