IPAK NIJE IŠLO: / Hrvat zabio Milanu, ali Mihajlović i društvo se izvukli u produžecima

Nogometaši Milana plasirali su se u osminu finala Talijanskog kupa, ali put do tog uspjeha im nije bio nimalo jednostavan.

1.12.2015.
23:45
Screenshot

Milan je poveo u 47. minuti pogotkom Luiza Adriana, a u 68. minuti je izjednačenje gostima donio hrvatski nogometaš Ante Budimir, nekadašnji napadač Intera iz Zaprešića i Lokomotive. Rezultat 1:1 se zadržao do isteka 90. minute, pa je odluka o sudioniku osmine finala pala tek u produžecima.

Tu su se nogometaši Siniše Mihajlovića bolje snašli i golovima Giacoma Bonaventure i Mbayea Nianga osigurali pobjedu 3:1. Jurić i Crotone se, pak, sada mogu u potpunosti posvetiti drugoligaškom natjecanju u kojem drže drugo mjesto poslije 15 kola.