HRVAT SE OPAKO POIGRAO S OBRANOM VIOLA: / Dame i gospodo, ovako to radi Marko Pjaca

Marko Pjaca pokazao je kvalitetu koju posjeduje bravurom u sinoćnjem derbiju 20. kola Serie A na Artemio Franki stadionu između domaće Fiorentine i Juventusa (2-1).

16.1.2017.
11:25
Screenshot: You Tube

Bivši nogometaš Dinama u igru je ušao u 61. minuti susreta i zauzeo poziciju lijevog krila, te u 77. minuti pokazao raskoš svog talenta. Driblinizima je nanizao dvojicu protivničkih igrača, te ušao u protivnički šesnasterac iskosa, tukao snažno po golu iz teške pozicije, ali je lopta udarila u ruku domaćeg braniča.

HRVATI SRUŠILI STARU DAMU: Kalinić i Badelj bacili Juventus u očaj! Firenca slavi

Glavni sudac utakmice Luca Banti nije ništa svirao, a i sam trener Allegri smatra da nije bio penal, odnosno da je Pjaca trebao odraditi bolju završnicu. Ipak, majstorski potez našeg reprezentativca nije prošao nezapaženo i završio je na You Tubeu.

Inače, Fiorentina je u ovom srazu slavila golovima Nikole Kalinića i Milana Badelja, dok je za poraženu Staru damu zabio Higuain.