SLAVEN BELUPO I LOKOMOTIVA PODIJELILI BODOVE: / U Koprivnici postignuta četiri pogotka u osam minuta

Slaven Belupo i Lokomotiva u ponedjeljak su završili utakmicu započetu prošlog petka

18.12.2017.
15:06
PIXSELL

Utakmicu koja je prekinuta u petak zbog velike količine padalina i natopljenog terena, u Koprivnici su odigrale momčadi Slaven Belupa i Lokomotive. Prošlog tjedna u prvome poluvremenu mreže su mirovale, u drugih 45 minuta postignuta su četiri pogotka, preciznije, četiri su lopte u mreži završile u razdoblju od 65. do 73. minute za konačnih 2-2.

Povela je Lokomotiva pogotkom Capana na dodavanje Krajinovića, što je ubrzo anulirao Ivanovski. Tek što se krenulo s centra udarac je s 25 metara udaljenosti uputio kapetan gostuju Šunjić za vodstvo 2-1 kojeg je već za dvije minute na konačnih 2-2 postavio svojim drugim golom Ivanovski. Realizirao je udarac s bijele točke nakon što je Pejića u svom kaznenom prostoru srušio Kolinger.

Podjelom bodova Slaven Belupo i Lokomotiva zadržali su svoje pozicije u poretku najboljih hrvatskih klubova. Sastav iz Koprivnice ostao je na sedmom mjestu, dva boda udaljen od šestoplasiranih Lokosa.