HAJDUK SJAJNO STARTAO: / U samo 45 minuta poljudska momčad otpuhala jakog suparnika

Nogometaši Hajduka svladali su Zürich 4-1

20.1.2018.
18:40
PIXSELL

Splitski Hajduk odigrao je prvu pripremnu utakmicu u Turskoj gdje igrači bruse formu za nadolazeće ispite u hrvatskom nogometnom prvenstvu. Proba je bila uspješna, protiv trećeplasirane momčadi švicarskog prvenstva upisana je 4-1 pobjeda.

Zürich je prvi promijenio rezultat preko Raphaela Dwamene u sedmoj minuti, no već u 24. Hajduk izjednačava nakon što je udarcem s bijele točke precizan bio Almeida. Jedanaesterac je izborio Fomitschow.

U razmaku od tri minute Hajduk je stigao u prednost, a potom ga i povećao nakon što su u precizni bili Said u 35., a onda i Borja glavom nakon kornera. Pet minuta kasnije Almeida svojim drugim golom povisuje na 4-1 što je bio i rezultat kraja utakmice.

Sljedeći pripremni susret Hajduk igra 26. siječnja, a protivnik je Lech Poznan.