HAJDUKOVAC POMEO POD S DINAMOM I FILIJALOM: / 'Jesam li gledao? Ne gledam prijateljske utakmice'

Zadovoljstvo je vladalo u Hajdukovoj svlačionici nakon sigurne pobjede protiv Istre 1961 (2-0) u sedmom kolu hrvatskog prvenstva.

28.8.2017.
8:36
Miranda Cikotic/PIXSELL

Slavili su Splićani na Poljudu s 2-0, a glavninu posla su obavili već u prvom poluvremenu: Ante Erceg je zabio za vodstvo već u šestoj minuti, a u 31. je Nikola Vlašić bio precizan iz jedanaesterca za konačnih 2-0.

HAJDUK DOMINANTNO DO POBJEDE PROTIV FENJERAŠA: /

Erceg i Vlašić slomili Istru 1961

'Zreli smo za naslov'

"Istra je bila tvrd orah, ali srećom, brzo smo zabili gol i kasnije je bilo puno lakše. Bilo je jako sparno, teško je bilo trčati, ali najvažnijeje da smo uzeli tri boda i sada mirno idemo na stanku", rekao je Erceg nakon utakmice.

A poslije reprezentativne stanke Splićane čekaju derbiji protiv Osijeka i Rijeke.

"Moramo ponajprije gledati sebe, ali analizirat ćemo Osijek i pokušati ga pobijediti. Imamo sada dobar raspored, dosta utakmica kod kuće i to moramo iskoristiti. Zreli smo za naslov, samo to moramo sebi usaditi u glavu.

OČEKIVANI RASPLET GRADSKOG DERBIJA: Hat-trick Soudanija za 25. pobjedu Dinama u 26. ogledu protiv Lokomotive

O Dinamu i Lokomotivi

Nešto prije nego što su Hajdukovi nogometaši izašli na teren protiv Istre, Dinamo je u Kranjčevićevoj rutinski svladao Lokomotivu (3-0). Bila mu je to 25. pobjeda u 26. dvoboju protiv sestrinskog kluba. Na pitanje je li gledao ogled između zagrebačkih klubova, Erceg je bio kratak i jasan: