GREDA, GREDA, VRATNICA - GOL: / Pogledajte najluđi pogodak večeri u Ligi prvaka

Utakmicu s nevjerojatnim preokretom u Istanbulu su u petom kolu Lige prvaka Beşiktaş i Benfica. Gosti su vodili s 3-0, da bi Turci u nastavku uspjeli doći do boda (3-3).

24.11.2016.
9:34
Screenshot

Dvoboj je obilježila sjajna asistencija Ricarda Quaresme za posljednji gol večeri, ali i pomalo bizaran način na koji je Benfica postigla svoj treći pogodak. Naime, prije nego što je Ljubomir Fejsa uspio ugurati loptu u mrežu, igrači portugalskog sastava su tri puta pogodili okvir gola!

ČUDO NA BOSPORU: /

Turci reprizirali Liverpool u slavnom finalu protiv Milana

Fejsa 'ispravio' suigrače

Igrala se 31. minuta kada je Kostas Mitroglou nakon nabacivanja iz slobodnog udarca glavom poslao loptu u gredu. Uspio je natrčati na odbijanac, ali ponovno se dogodilo isto: pucao je glavom, a lopta je završila u gredi. Nakon toga je na nju natrčao Eduardo Salvio i smjestio je u - vratnicu!

I napokon, u četvrtom pokušaju, Fejsa je utrpao loptu tamo gdje su neuspješno pokušavali njegovi suigrači. Mislili su tada igrači Benfice da su uspješno apsolvirali gostovanje na Bosporu, ali domaći su nogometaši imali drugačiju ideju...