GLUPI VIKING: / Samoprozvani bog Manchestera osjetio gnjev Unitedovih navijača

Punih pet tjedana navijači Manchester Uniteda čekaju na prvenstveni pogodak igrača koji je početkom sezone blistao i bio garancija njihovih velikih nadanja.

24.10.2016.
8:34

Svoj posljednji prvenstveni pogodak, četvrti u četvrtom kolu, postigao je švedski napadač u gradskom derbiju protiv Cityja pri čemu je njegova momčad upisala 1-2 poraz. Sljedećih pet utakmica u punoj minutaži nije nije stigao niti do gola niti do asistencije, a sakupio je tek dva žuta kartona dok je njegova momčad u tom nizu stigla do tek jedne pobjede.

CHELSEA UNIŠTIO MANCHESTER UNITED: /

Mourinho doživio debakl u povratku na Stamford Bridge

Posljednji poraz itekako je bolan za sastav kojeg s klupe vodi Jose Mourinho. Momčad koju je lansirao do velikih uspjeha, londonski Chelsea demolirao je trupe portugalskog stratega slavivši 4-0 pobjedu, a kao da to samo po sebi nije dovoljno teško probavljivo za navijače Uniteda, dodatnu im je bol nanio i pritom izazvao ljutnju švedski napadač nakon utakmice.

Niz od 498 minuta bez postignutog gola Ibrahimovićev je najdulji još od 2006. godine i on u ovom trenutku zaista nema razloga za smijeh. A upravo mu to zamjeraju navijači nakon što su ga kamere snimile kako po završetku utakmice razmjenjuje dres s Edenom Hazardom i pritom ne skida osmijeh s lica. Korisnici Twittera odmah su reagirali i pritom ga prozvali 'glupim Vikingom', sugeriraju njegovo seljenje na klupu i poručuju mu da bi barem pred kamerama trebao izigravati tugu nakon ovako teškog poraza. Poštedu nije dobio niti od klupske legende Ryana Giggsa...