[VIDEO] GENIJALNOST IVANA PERIŠIĆA: / Hrvat nastavlja trpati protivničke mreže! Pogledajte novo remek djelo

Ivan Perišić nezaustavljivo trpa protivničke mreže.

16.9.2017.
17:00
Screenshot: Daily Motion

Jedan od najboljih hrvatskih nogometaša ponovno je zabio za svoj Inter. U subotnje poslijepodne, Kalabrija je svjedočila Ivanovoj genijalnosti u samoj sudačkoj nadoknadi kad je zabio Crotoneu. Perišić je, nakon što se na desnoj strani riješio čuvara, snažnim udarcem matirao vratara. Egzekucija je bila hladnokrvna, poput pravog nogometnog "ubojice".

MATEU SE VRATIO OSMIJEH NA LICE: Kovačić poslao poruku navijačima iz bolničke postelje

Bio je ovo njegov treći pogodak u sezoni. Što se tiče same utakmice, Inter se dugo mučio i tek je u zadnjih osam minuta slomio Crotone.

Za 1-0 je zabio Slovak Milan Škriniar, a pobjedu gostiju potvrdio spomenuti Perišić. Vatreni je odigrao svih 90 minuta, dok Marcelo Brozović nije nastupio. Kod domaćina je svih 90 minuta odigrao Ante Budimir.

Interu je ovo bila četvrta pobjeda ove sezone i preuzeo je vodstvo na ljestvici s maksimalnih 12 bodova, dok je Crotone ostao na jednom bodu.