GATTUSO NAKON ŠOKANTNOG DEBIJA NA KLUPI MILANA: / 'Manje bi me boljelo da su me izboli'

Novi trener Milana Gennaro Gattuso bio je u potpunom šoku nakon što je njegova momčad u petoj minuti sudačke nadoknade primila gol na gostovanju kod Beneventa (2-2) u 15.

3.12.2017.
16:29

Gattuso je početkom tjedna na klupi Milana zamijenio smijenjenog Vincenza Montellu, ali debi mu neće ostati u lijepoj uspomeni. Njegova je momčad vodila sve do 95. minute, pri čemu je jedan od strijelaca bio i naš Nikola Kalinić, a onda je za Benevento izjednačio - golman Alberto Brignoli. Da stvar bude gora za Milan, slabašni Benevento je u prethodnih 14 kola upisao isto toliko poraza.

NEVJEROJATNE SCENE U ITALIJI: /

Kalinić zabio, ali Milan ostao bez pobjede. U sudačkoj nadoknadi izjednačio golman!

'Mi smo Milan i moramo bolje'

"Moram priznati da je ovo bolno. Manje bi me boljelo da su me izboli", prenose Gattusovu izjavu talijanski mediji.

"Mučili smo se zadnjih 15 minuta i onda primili bizaran gol. Nikad ne bih pomislio da ćemo primiti gol u posljednjoj sekundi i da će nam zabiti suparnički golman. Mi smo Milan i moramo bolje od ovoga", dodao je nekadašnji beskompromisni veznjak.