DVA SPEKTAKULARNA GOLA PODIGLA WEMBLEY NA NOGE: / Bivši Bilićev klub došao do senzacionalnog boda

Petoplasirani Tottenham sada ima 41 bod, tri manje od četvrtog Liverpoola, a dva više od šestog Arsenala.

4.1.2018.
23:05
Screenshot

U zaostaloj utakmici 21. kola engleskog nogometnog prvenstva Tottenham Hotspur i West Ham United su na Wembleyju odigrali neodlučeno 1-1, a utakmicu su obilježila dva majstorska pogotka.

Do 70. je minute omjer udaraca prema golu bio 18-0 u korist Tottenhama, a onda je poveo - West Ham. Pedro Obiang je opalio s više od 25 metara udaljenosti i učinio Huga Llorisa na vratima Spursa posve nemoćnim.

Rekorder Son

Tottenham je uzvratio u 84. minuti nakon podjednako spektakularnog udarca i pogotka Sona Heung-Mina. Južnokorejski reprezentativac je time postao prvi azijski nogometaš koji je u Premier ligi postigao najmanje 25 golova.

Petoplasirani Tottenham sada ima 41 bod, tri manje od četvrtog Liverpoola, a dva više od šestog Arsenala, dok je West Ham petnaesti s 22 boda, koliko imaju i Newcastle United te Crystal Palace. West Ham sada osamnaestom Stoke Cityju, koji se nalazi u zoni ispadanja, bježi dva boda. Na vrhu je Manchester City sa 62 boda, drugi Manchester United ima 47, a treći Chelsea 46.