DVA GOLA ZA POBJEDU: / Najplaćeniji hrvatski nogometaš briljira u dresu novog kluba

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Jorge Sammir (29) nastavio je s dobrim igrama u dresu svoga novog kluba, kineskog Hangzhou Greentowna.

23.7.2016.
16:11
Screenshot

Njegova nova momčad je u 19. kolu nacionalnog prvenstva pred vlastitim navijalima svladala Tianjin Tedu s 3-1, a Sammir je postigao dva pogotka. Hrvatski Brazilac je doveo Hangzhou u vodstvo u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

NAJPLAĆENIJI HRVATSKI NOGOMETAŠ: /

Bivša Dinamova zvijezda i hrvatski reprezentativac u novom klubu

Nastavak utakmice je bio puno sadržajniji, pa su gosti tako došli do izjednačenja u 78. minuti, da bi novo vodstvo Hangzhouu osigurao preko Denilsona četiri minute kasnije. Konačan je rezultat u drugoj minuti sudačke nadoknade svojim drugim pogotkom postavio Sammir.

Bivšem dinamovcu ovo je bila četvrta utakmica za Hangzhou otkad je došao iz Jiangsu Suninga. Bio je strijelac i u porazu svoje momčadi od Shandong Lunenga (1-4). U novom klubu Sammir navodno ima plaću od nevjerojatnih 7,8 milijuna eura godišnje.