DEBI SE PRETVORIO U NOĆNU MORU: / Mladi bosanski vratar neviđeno se osramotio pa se rasplakao od muke

Nevjerojatna pogreška vratara viđena je u srijedu u Krupi na Vrgasu.

5.4.2017.
21:51
Screenshot: Daily Motion

Naime, Krupa je na svom terenu dočekala Radnik, a poveli su u 57. minuti bizarnim golom Ljubenovića. Golman Radnika Samed Hodžić, je u jednom trenutku pokušao predriblati napadača Ljubenovića, što je na žalost mladog 17-godišnjeg golmana Radnika završilo golom Krupe.

For je bio predug, napadač mu je uzeo loptu i posramio ga. Ovaj mladi vratar dobio je priliku da stane na vrata jednog prvoligaša, ali nije se baš proslavio. Kad je vidio što je napravio, Samed se rasplakao na terenu od muke, no suigrači su ga odmah počeli tiješiti i na kraju uspjeli izjednačiti na konačnih 1-1. Gol za Radnik postigao je Durić u 75. minuti.