ČUDESNI MANDŽUKIĆ: / Pogledajte fantastičan pogodak hrvatskog napadača u Juventusovom gaženju Genoe

U susretu 33. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je bez previše problema porazio Genou 4-0, a hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić postigao je pogodak i upisao asistenciju.

23.4.2017.
22:10
AFP, MARCO BERTORELLO

Juve je lagano stigao do pobjede protiv Genoe koju vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić. Torinska Stara dama je već u prvom poluvremenu zabila tri gola, a u nastavku potvrdila pobjedu s još jednim golom.

Šesti gol sezone

Domaćin je stigao do vodstva u 17. minuti nakon što je Ezequiel Munoz gurnuo loptu u vlastitu mrežu. Samo minutu kasnije Paulo Dybala je zabio za 2-0, a u 41. minuti među strijelce se upisao i Mandžukić.

Probio se hrvatski napadač po lijevom krilu i ubacio u šesnaesterac. Lopta mu se, međutim, odbila natrag, a Mandžukić ju je iskosa fantastičnim udarcem smjestio u dalji kut suparničkog gola. Bio je to njegov šesti pogodak ove sezone.

Asistencija Bonucciju

U drugom dijelu pogodak za Juve zabio je i Leonardo Bonucci u 64. minuti na dodavanje hrvatskog napadača koji je igrao do 82. minute.

Na ljestvici vodi Juventus sa 83 boda, Roma je druga sa 72 boda i utakmicom manje, a treći je Napoli sa 71 bodom.