'BUDI PAMETAN, NEMOJ': / Luka Modrić spasio svog kapetana da ne poludi i napravi glupost protiv Seville

Kamere su u nedjelju snimile situaciju u kojoj Luka Modrić smiruje kapetana Real Madrida Sergija Ramosa.

17.1.2017.
10:34
Screenshot: You Tube

Naime, tijekom derbija 18. kola La Lige između Seville i Real Madrida na Estadio Ramón Sánchez Pizjuánu (pobjeda Seville 2-1), Sergio Ramos ponovno se našao na udaru ultrasa Seville Biris Norte.

SEVILLSKI NOVINARI SPRDAJU SE S RAMOSOM: ‘Da, on je ipak veliki sevillista’

Izdajnik Seville

Naime, Ramos, inači domaći dečko rođen u obližnjem Camasu koji je kao desetogodišnjak došao u Sevillu, je 2005. godine kao tad 19-godišnjak napustio klub i prešao u Real Madrid za 30 milijun eura.

Navijači Seville to su mu jako zamjerili i od tad je za njih - izdajnik. Ramos sad već 12 godina, svaki puta kad dođe na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, stadion Seville, doživljava uvrede na svoj račun i račun svoje obitelji, a posebno majke.

Proslavom isprovocirao Biris Norte

Proteklog četvrtka, u uzvratnom susretu osmine finala kupa Kralja (3-3), Ramos je dao gol iz kaznenog udarca i onda proslavom isprovocirao Biris Norte koji su ga čitavu utakmicu vrijeđali. No, u nedjelju, da se to ne ponovi, pobrinuo se Luka Modrić kojeg su kamere snimile kako smiruje svog kapetana.

Naime, prije nego li je Cristiano Ronaldo pucao jedanaesterac u 67. minuti, Modrić je otišao do Ramosa da ga smiri i upozori da ne slavi preburno eventualni Ronaldov pogodak, a onda ga je još nekoliko puta gestama podsjetio da ostane miran.

"Budi pametan, nemoj", kazao je Luka svom kapetanu s kojim ima poseban odnos u momčadi.

I upozorenja su bila uspješna, jer Ramos na kraju nije niti proslavio Ronaldov pogodak sa suigračima. Ramos je bio i tragičar susreta jer je u 85. minuti zabio autogol za 1-1.