BRAVO DUDU: / Pogledajte fantastičan Eduardov gol u pobjedi Šahtara

Bivši hrvatski reprezentativac Eduardo da Silva bio je strijelac za Šahtar koji je u 3. kolu ukrajinskog prvenstva na stadionu u Lavovu, gdje privremeno igra kao domaćin, pobijedio Goverlu s 2:0.

1.8.2015.
20:28

Eduardo (32) se prije nekoliko tjedana vratio u Šahtar iz brazilskog Flamenga i vrlo brzo potvrdio da je u odličnoj formi. U prošlom je kolu bio strijelac u gostujućoj pobjedi protiv Volina (4:1), a ove je subote ponovno bio pucački raspoložen.

Srna igrao cijelu utakmicu

U igru je ušao u 69. minuti umjesto Marlosa, a samo pet minuta kasnije je zabio na dodavanje Taisona. Primio je loptu na rubu šesnaesterca i onda sjajnim udarcem ljevicom matirao gostujućeg golmana Artura Rudka.

Spomenimo i da je kapetan Šahtara i hrvatske reprezentacije Darijo Srna odigrao svih 90 minuta.