BORUSSIA PREOKRETOM U DRUGOM DIJELU DO TRI BODA PROTIV HOFFENHAIMA: / Kramarić ušao u 63. minuti

Drugu uzastopnu pobjedu ostvarila je Borussia Dortmund pod vodstvom novog trenera Petera Stoegera svladavši u subotu pred svojim navijačima Hoffenheim sa 2-1 (0-1) u utakmici 17.

16.12.2017.
22:13

Gosti su pogotkom Utha (14) vodili sve do 63. minute, kad je Aubameyang iskoristio kazneni udarac. Hoffenheim je imao barem bod u rukama do 89. minute, a tada je odličnu akciju Borussije završio američki Hrvat Christian Pulisic i svojim drugim ovosezonskim pogotkom donio pobjedu momčadi iz Dortmunda koja se sa 28 bodova privremeno probila na treće mjesto, iza Bayerna (41) i Schalkea (30).

HLADAN TUŠ ZA NIKU KOVAČA U POSLJEDNJIM SEKUNDAMA: Bayern slavio u ludoj utakmici u Stuttgartu

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić nije bio u početnoj postavi Hoffenheima, a u igru je ušao u 63. minuti. Hoffenheim je ovim porazom pao na sedmo mjesto sa 26 bodova.

Njemačka - 17. kolo Borussia D. - Hoffenheim 2-1 (Aubameyang 63-11m, Pulisic 89 / Uth 21) Augsburg - Freiburg 3-3 (Finnbogason 1, 90+1, 90+3 / Gunter 20, Petersen 48, 66) Eintracht - Schalke 2-2 (Jović 1, Haller 66 / Embolo 82, Naldo 90+5) Koeln - Wolfsburg 1-0 (Clemens 67) Stuttgart - Bayern 0-1 (Mueller 79) Werder - Mainz 2-2 (Bargfrede 2, Belfodil 17 / Quaison 70, Frei 90+4)

U ostalim utakmicama će igrati: Hannover - Bayer L. (ned, 15.30) RB Leipzig - Hertha (ned, 18.00)

Odigrano prije: Borussia M. - HSV 3-1