BIVŠI DINAMOVAC JE JUNAK CELTICA: / Pogledajte pogodak kojim je poveo slavni klub prema novoj pobjedi

Bivši obrambeni nogometaš Dinama Jozo Šimunović bio je strijelac za Celtic koji je u 29. kolu škotskog prvenstva slavio na gostovanju kod Dundeeja s 2-1.

19.3.2017.
15:54
Screenshot

Celtic je do vodstva došao u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena pogotkom Šimunovića. Hrvatski je nogometaš pucao prema golu, a lopta je pogodila domaćeg stopera Kevina Gomisa, promijenila smjer i završila u mreži.

Celtic na plus 25

Na 2-0 povisio je Stuart Armstrong u 52. minuti, a za domaće je smanjio Faysal El Bakhtaoui u 76. minuti. Celtic na kontu ima 27 pobjeda i dva remija i na ogromnih je plus 25 u odnosu na najbližeg pratitelja Aberdeen.

Šimunoviću je ovo bio 23. ovosezonski nastup za Celtic kroz sva natjecanja i prvi postignuti pogodak.